Rekrutacja na stanowisko: Detektyw

[divider line_type=”No Line” custom_height=”20″]

Wraz z rozwojem grupy Agencja Detektywistyczna Mikrut rozpoczyna rekrutację kandydatów na detektywów, którzy chcą współpracować przy realizacji spraw biznesowych oraz prywatnych, wzmacniając nasz zespół podstawowy pracujący dla warszawskiego biura agencji.

Agencja Detektywistyczna Mikrut jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem branży detektywistycznej, budującym markę BIA – podmiot wyspecjalizowany w usługach detektywistycznych dla biznesu. Jako Agencja wykonujemy również usługi w sprawach partnerskich oraz prywatnych.

Jakich osób szukamy?

O wyborze Twojej aplikacji nie decyduje 15 letnie doświadczenie w pracy w policji lub tytuł magistra prawa. Oczywiście chętnie przyjmiemy osoby z realnym doświadczeniem w pracy operacyjno-rozpoznawczej oraz absolwentów prawa lub psychologii. Jednak z naszego doświadczenia z wcześniejszej pracy w służbach specjalnych wiemy, że kluczowe dla skutecznej pracy są cechy charakterologiczne kandydatów oraz ich umiejętności miękkie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość realnego rozwoju w gronie profesjonalistów. Nauczymy Ciebie wszystkich tajników zawodu.

Szukamy osób posiadających rozwinięte kompetencje komunikacyjne, o nieposzlakowanej opinii, kreatywnych i doskonale zorganizowanych. Szukamy osób spostrzegawczych i mających dobrą pamięć. Potrafiących pracować w skupieniu, którzy są skoncentrowani na pracy i cierpliwi.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@biagency.pl

[divider line_type=”No Line” custom_height=”20″]

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Czy musisz mieć licencję detektywa?

Chętnie przyjmiemy osoby posiadające licencję detektywa, która jest podstawowym wymogiem w pracy jako detektyw. Jesteśmy również zainteresowani osobami, które dopiero chcą ją wyrobić. Pomożemy wam na każdy etapie ubiegania się o licencję.

Na czym polega praca detektywa?

Twoja praca będzie polegała na zbieraniu informacji i dokumentowaniu dowodów, które w przypadku części zleceń będą później przedstawianie w sądzie. Praca detektywa jest bardzo dynamiczna. Musisz umieć przystosować się do dynamicznie zmieniających się sytuacji. Godziny pracy są elastyczne i mogą zmieniać się w krótkim czasie.

Pracujemy głównie w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Jednak w zależności od potrzeb realizowanych zleceń istnieje możliwość wykonywania obowiązków na terenie całej Polski, jak również w krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Wymogi obowiązkowe i mile widziane

Szukamy osób posiadających prawo jazdy (kat. B), które są aktywnymi kierowcami. Znajomość języka angielskiego będzie ważnym atutem – mile widziane również inne języki.

[nectar_btn size=”jumbo” button_style=”regular” button_color_2=”Accent-Color” icon_family=”none” url=”mailto:kontakt@biagency.pl” text=”Aplikuj!”]