“Priorytetem w naszych działaniach zawsze jest skuteczność i dyskrecja przy realizacji zleceń, dlatego rozumiejąc ich wagę i wrażliwą naturę, chwalimy się tylko częścią naszych sukcesów, o innych milczymy zgodnie z wolą Klientów.”
Zespół Business Intelligence Agency.
Zespół Business Intelligence Agency świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne dedykowane dla biznesu. Działamy według światowego standardu współczesnych działań śledczych. Skutecznie zdobywamy informacje, wykrywamy nadużycia, gromadzimy dowody procesowe, a także doradzamy wspierając bezpieczne funkcjonowanie i rozwój biznesu. Zlecenia są realizowane przez licencjonowanych detektywów, osoby z realnym doświadczeniem operacyjnym. Część naszych ekspertów, ze względu na obowiązki wykonywane obecnie lub w przeszłości, może mieć ograniczenia w publicznym prezentowaniu wizerunku lub pełnych danych osobowych. Pracujemy zgodnie z prawem, z zachowaniem lojalności oraz najwyższych norm etycznych – to dla nas oczywiste. Priorytetem w naszych działaniach jest nie tylko skuteczność, ale i dyskrecja przy realizacji zleceń.
Michał Rybak – Ekspert ds. bezpieczeństwa i wywiadu gospodarczego. Wykrywa i przeciwdziała oszustwom oraz nadużyciom w organizacjach. W BIA odpowiedzialny także za biznesowe działania wywiadowcze. Były funkcjonariusz Agencji Wywiadu.
Kamil Mikrut – Detektyw, Certyfikowany Compliance Officer, zajmuje się wykrywaniem oszustw w organizacjach oraz zapobieganiem przestępczości gospodarczej i skarbowej. W BIA odpowiedzialny również za planowanie i realizację działań detektywistycznych.

Nasz zespół w mediach